Bölümümüz öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bilal Çakıcı, ASBÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevini Doç. Dr. Murat Bayar'dan devraldı. Detaylar için tıklayınız.
![a](/sites/fakulte_bolumler/sbb/tdeb.asbu.edu.tr/files/inline-images/F42UMl1XYAA2mek.jpeg)
Fakülte Bölüm
Resim
![](/sites/fakulte_bolumler/sbb/tdeb.asbu.edu.tr/files/default_images/haber-default.jpeg)
Bölümümüz öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bilal Çakıcı, ASBÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevini Doç. Dr. Murat Bayar'dan devraldı. Detaylar için tıklayınız.
asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.