Bölüm hocalarımızdan Doç. Dr. Nagihan Gür’ün koordinatörlerinden olduğu “Yeniden Kullan: Ekolojik Bilinci Geliştirme ve Sosyal Paylaşım Projesi”nin 9. sergisi, 13 Kasım 2023 tarihinde Sümerbank Binası Kütüphane Fuaye alanında açıldı. Proje, Hürriyet Gazetesi'ne konu oldu. Habere ulaşmak için tıklayınız.
![a](/sites/fakulte_bolumler/sbb/tdeb.asbu.edu.tr/files/inline-images/2.png)
Dosyalar
Ek | Boyut |
---|---|
Yeniden Kullan Projesi - Hürriyet Gazetesi .pdf (840.24 KB) | 840.24 KB |
Fakülte Bölüm
Resim
![](/sites/fakulte_bolumler/sbb/tdeb.asbu.edu.tr/files/default_images/haber-default.jpeg)