Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Turan Karataş, ASBÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığının düzenlediği ''Okuyucusunu Etkileyen Kitaplar'' programının konuğu oldu. Programı izlemek için tıklayınız.
Fakülte Bölüm
Resim
![](/sites/fakulte_bolumler/sbb/tdeb.asbu.edu.tr/files/default_images/haber-default.jpeg)
Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Turan Karataş, ASBÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığının düzenlediği ''Okuyucusunu Etkileyen Kitaplar'' programının konuğu oldu. Programı izlemek için tıklayınız.
asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.